Części do Siłowników

( ilość produktów: 69 )

Siłowniki hydrauliczne przekształcają energię czynnika roboczego na energię mechaniczną wprawiającą w ruch napędzane nimi części maszyn. Siłownik hydrauliczny zapewnia stałą siłę nacisku, bez względu na szybkość ruchu tłoka. Tego typu siłowniki mogą przenosić bardzo duże obciążenia i dają możliwość płynnej regulacji pracy. Dzięki małej liczbie ruchomych elementów są także mało podatne na awarie. Prosta budowa ułatwia również konserwację i naprawę siłowników tego typu.

Części siłowników hydraulicznych pozostają w stałym kontakcie z czynnikiem roboczym, przez co są narażone na działanie zawartych w nim substancji chemicznych i wysokiego ciśnienia. Żeby służyły bezawaryjnie jak najdłużej, powinno się wybierać te wykonane z wysokiej jakości materiałów dopasowanych do środowiska pracy. Dotyczy to zwłaszcza uszczelnień, które muszą zatrzymywać ciecz w układzie roboczym, zapobiegając wyciekom i zmianie ciśnienia roboczego.

W naszej ofercie znajdą Państwo wykonane z wysokiej jakości stali części zamienne do siłowników o różnej średnicy zgodnej ze standardowymi rozmiarami siłowników. Kategoria ta zawiera takie produkty jak:

W razie problemów z wyborem właściwych części siłowników lub pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

pixel