HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompy hydrauliczne do maszyn leśnych

( ilość produktów: 6 )

Praktycznie każda maszyna leśna korzysta z układu hydraulicznego - czy to do poruszania się w trudnym terenie, czy do obsługi elementów roboczych (np. chwytaków na wysięgniku czy głowic ścinających drzewa). Doskonałym przykładem jest tutaj harwester, który może ścinać, okrzesywać i przenosić bale drzew na całkiem sporą odległość dzięki teleskopowemu ramieniu. W połączeniu z forwarderem (transporterem leśnym) stanowi on całkowicie samowystarczalny zestaw ścinkowo-zrywkowy, który może szybko i sprawnie poradzić sobie nawet z wieloobszarową ścinką. Są to oczywiście tylko przykłady - układy hydrauliczne są praktycznie wszechobecne w maszynach pracujących w lesie.

Jakie pompy hydrauliczne stosuje się w maszynach leśnych?

W zdecydowanej większości przypadków będą to pompy tłoczkowe o stałym lub zmiennym wydatku - zależnie od zadania, jakie pełni dany układ hydrauliczny.

Pompy hydrauliczne do maszyn leśnych dostępne w naszym sklepie

W asortymencie sklepu HP-S.C. mogą Państwo znaleźć elementy pomp i kompletne pompy hydrauliczne do wielu maszyn leśnych - posiadamy zarówno egzemplarze do konkretnych modeli popularnych w Polsce marek, jak i uniwersalne pompy do maszyn typu europejskiego (grupa II i III). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel