HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pręty i Rury do Siłowników

( ilość produktów: 94 )

Rury i pręty są bez wątpienia jednymi z najbardziej uniwersalnych materiałów, znajdujących szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że można je wykorzystać np. do produkcji cylindrów hydraulicznych czy jako prowadnice liniowe (rury). Poniżej znajdą Państwo szeroki wybór prętów i rur konstrukcyjnych/precyzyjnych przeznaczonych do wykorzystania w instalacjach hydraulicznych różnych typów maszyn.

Do czego wykorzystuje się rury i pręty w siłownikach hydraulicznych?

W układach hydraulicznych rury mogą posłużyć do wykonania instalacji transportującej olej hydrauliczny przy nieruchomych elementach maszyn oraz jako materiał na tuleje, tłoczyska lub łożyska ślizgowe. Nadają się też idealnie jako osłony przewodów hydraulicznych/pneumatycznych. Wszystkie oferowane przez nas rury spełniają odpowiednie normy jakościowe, dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane w wielu instalacjach hydraulicznych.

Natomiast pręty sprawdzą się świetnie jako materiał na części maszyn wykonujące ruchy liniowe, np. tłoki w cylindrach hydraulicznych lub w pompach niurnikowych. Pręty tłoczyskowe sprawdzą się również jako sworznie lub inne podobne elementy.

Rury i pręty do siłowników hydraulicznych dostępne w naszym sklepie

Sklep HP-S.C. ma dla Państwa rury stalowe, pręty chromowane oraz rury chromowane spełniające odpowiednie normy jakościowe. Zależnie od typu, sprzedajemy je w odcinkach różnej długości - szczegóły znajdą Państwo w opisach poszczególnych kategorii. Zarówno rury, jak i pręty dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych, dzięki czemu mogą Państwo bez większego problemu dobrać produkty odpowiadające Państwa potrzebom.

Nasza oferta rur i prętów do siłowników hydraulicznych obejmuje:

W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel