HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompy hydrauliczne do ciągników

( ilość produktów: 32 )

W ciągnikach rolniczych wykorzystuje się układy hydrauliczne do zasilania różnych rodzajów maszyn towarzyszących wyposażonych w siłowniki hydrauliczne. Pompy hydrauliczne są więc niezbędnym elementem konstrukcji każdego nowoczesnego ciągnika.

Rodzaje pomp hydraulicznych wykorzystywanych w ciągnikach

Ciągniki dostępne obecnie na rynku korzystają z dwóch głównych układów hydraulicznych - otwartego i zamkniętego. Układy te są również określane angielskimi skrótami OC (od Open Center) i LS (od Load Sensing). Pierwszy z nich korzysta z pompy zębatej, którą charakteryzuje stały wydatek, natomiast w układzie zamkniętym wykorzystywana jest pompa osiowo-tłoczkowa, która pozwala na regulację wydatku czynnika roboczego. Pompy LS są stosowane wszędzie tam, gdzie pompa zęba powodowałaby przeciążenia, czyli w miejscach, w których wydatki przekraczają 110 l/min.

Pompy hydrauliczne do ciągników dostępne w naszej ofercie

W sklepie HP-S.C. znajdą Państwo różne typy kompletnych pomp hydraulicznych oraz ich części do wielu modeli ciągników popularnych marek takich jak:

  • Ursus,
  • Zetor,
  • Ferguson,
  • Fortschritt.

Nasz asortyment obejmuje również uniwersalne pompy hydrauliczne pasujące do ciągników europejskich typu 2 i 3 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel