HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PAV1 Grzybkowe Calowe

( ilość produktów: 12 )

Szybkozłącza hydrauliczne grzybkowe to bez wątpienia jedna z najszerzej wykorzystywanych grup tych połączeń. Wykorzystuje się je w najróżniejszych układach hydrauliki siłowej, wliczając te, w których panują bardzo wysokie ciśnienia mediów płynnych. W zależności od potrzeb zawory grzybkowe mogą znajdować się tylko we wtyczkach (szybkozłączki jednostronnie odcinające) lub tak we wtyczkach, jak i gniazdach (dwustronnie odcinające).

Szybkozłącze hydrauliczne grzybkowe calowe - co to znaczy?

Określenie „calowe” odnosi się tutaj do średnicy gwintu - zostały one wyprodukowane według wytycznych norm ISO wykorzystujących imperialne jednostki miary. Wymiary tego typu spotykane są przede wszystkim w maszynach produkowanych na terenie Stanów Zjednoczonych - będą to więc marki takie jak Caterpillar (CAT), Bobcat czy John Deere. Na ogół wymiary calowe nie mają bezpośredniego przełożenia na metryczne, przez co rzadko kiedy można stosować zamiennie części z obu norm bez ryzyka rozszczelnienia układu.

Calowe szybkozłącza hydrauliczne grzybkowe dostępne w naszym sklepie

Sklep HP-S.C. ma dla Państwa szybkozłączki grzybkowe calowe PAV1 wykonane z wysokiej jakości stali galwanizowanej, przeznaczone do maszyn rolniczych, budowlanych oraz innych sprzętów korzystających z układów hydraulicznych. Dysponujemy produktami o następujących wymiarach gwintów:

  • 1/4"
  • 3/8"
  • 1/2"
  • 3/4"
  • 1"

W kategorii szybkozłącza hydrauliczne znajdą państwo również inne rodzaje połączeń - grzybkowe metryczne, suchoodcinające, skręcane - oraz zatyczki do szybkozłączy. Przy wybieraniu wtyczek i gniazd należy kierować się ich wymiarami i oznaczeniami - zawsze powinno się je sprawdzić przed zamówieniem.

W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel