HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zatyczki do Szybkozłączy

( ilość produktów: 10 )

Choć złącza hydrauliczne wykonane są z wytrzymałych materiałów, zawierają również delikatne mechanizmy, które wymagają ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, kiedy szybkozłącza są rozłączone. Właśnie w takich momentach przydają się specjalne zaślepki, które zabezpieczą mechanizmy wtyków i gniazd przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Dlaczego warto wyposażyć się w zatyczki do szybkozłączy?

Przede wszystkim produkty tego typu pomagają w utrzymaniu czystości złączek i chronią ich wnętrze przed dostaniem się szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak ziarna piasku czy potencjalnie żrące substancje, wydłużając tym samym żywotność złączki. Taka zaślepka stanowi również znaczne ułatwienie przy transporcie złączek i węży hydraulicznych, gdyż zapobiega wyciekaniu resztek oleju, które mogły zalegać we wtyczce, a różne kolory, w których występują zaślepki, pozwalają łatwo pogrupować łączenia i uniknąć zamieszania.

Zatyczki do szybkozłączy dostępne w naszym sklepie

Sklep HP-S.C. ma dla Państwa zaślepki do szybkozłączy, zarówno w wersji gniazdo, jak i wtyk, wykonane z wysokiej jakości gumy kauczukowej, przeznaczone do ochrony niespiętych połączeń hydraulicznych w maszynach budowlanych, rolniczych oraz innych sprzętach korzystających z siłowników napędzanych płynem roboczym.

Przedstawiona tutaj cena produktu dotyczy 10-sztukowych pakietów. Oferta zawiera zaślepki w 5 różnych kolorach - czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym.

W kategorii szybkozłącza hydrauliczne znajdą państwo również różne rodzaje połączeń - grzybkowe metryczne, grzybkowe calowe, suchoodcinające i skręcane. Zaślepki mają uniwersalny charakter i pasują do każdego z dostępnych u nas typów szybkozłączek.

W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel