HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siłowniki Hydrauliczne

( ilość produktów: 326 )

Oferujemy dobrej jakości siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania. Składają się na nie cylindry hydrauliczne o różnej budowie, którą z łatwością dopasujemy do zamierzonego działania.

Znajdziesz u nas siłowniki o różnych rozmiarach i maksymalnym ciśnieniu pracy. Specjalne uszczelnienia techniczne zastosowane w naszych produktach pozwalają na intensywną pracę urządzeń w układzie hydrauliki siłowej nawet o bardzo dużych obciążeniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na siłowniki i akcesoria maszynowe.

Zastosowanie siłowników hydraulicznych w przemyśle

Siłowniki tłokowe hydrauliczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie napędy pneumatyczne lub elektryczne. Są one znacznie mocniejsze, a co najważniejsze, można sterować ich prędkością i odległością posuwu tłoczyska (w przypadku siłowników pneumatycznych mamy możliwość sterowania tylko zero-jedynkowego).Nasze siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania w przeciwieństwie do urządzeń przeznaczonych do jednostronnego działania (np. siłowniki hydrauliczne teleskopowe), mają znacznie szersze zastosowanie i są częściej wybierane w rozwiązaniach przemysłowych.Przy zastosowaniu odpowiedniej pompy do tłoczenia oleju możliwości zastosowań cylindrów tłokowych hydraulicznych są praktycznie nieograniczone. Wykorzystujemy je w maszynach rolniczych, leśnych i sadowniczych, w sprzęcie budowlanym, oraz przemyśle.Siłowniki hydrauliczne - działanieSiłowniki hydrauliczne pracują dzięki pompie hydraulicznej, która wprowadza ciśnienie do układu hydraulicznego. Dzięki odpowiednim zaworom ciśnieniowym możemy sterować przepływem cieczy, a tym samym wprowadzać w ruch tłoczysko, które pozwala przenieść energię mechaniczną z tłoka na elementy maszyn (np. podnośników czołowych, koparek i koparko-ładowarek).

Siłowniki tłokowe w HP-SC

Prostota wykonania i łatwość sterowania to z całą pewnością największe atuty hydraulicznego przenoszenia napędu. Dzięki siłownikom, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, z łatwością przeprowadzisz wszelkie naprawy urządzeń wyposażonych w hydrauliczne przenoszenie napędu. W swojej ofercie posiadamy siłowniki hydrauliczne tłokowe o różnych rozmiarach i parametrach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu HP-SC.

pixel