HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtry SF-FILTER

( ilość produktów: 5733 )

SF-FILTER (czasem zapisywana błędnie jako SF-FILTERS) to jedna z najbardziej znanych i popularnych marek produkujących różnego rodzaju filtry do maszyn mobilnych i stacjonarnych urządzeń przemysłowych. Sklep HP-S.C. ma w tej kategorii do zaoferowania łącznie ponad 4 tysiące pozycji.

Dlaczego warto zdecydować się na filtry marki SF-FILTER?

Firma SF-FILTER od niemal 60 lat dostarcza wysokiej jakości filtry wykorzystywane w najróżniejszych dziedzinach przemysłu - produkcji, rolnictwie, budownictwie, leśnictwie, motoryzacji itd. Dzięki połączeniu wieloletniego i nowoczesnych technologii produkcji jest w stanie dostarczać wysoce sprawne filtry do hydrauliki, powietrza, olejów i wielu innych substancji wykorzystywanych w układach maszyn ciężkich i pojazdów lekkich oraz stacjonarnych modułów roboczych, wykorzystywanych np. w magazynie, przy ścieżkach produkcyjnych czy w punktach przeładunkowych. Każdy produkt powstaje z typową dla szwajcarskich marek dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co zapewnia filtrom SF-FILTER wysoką skuteczność i dużą żywotność.

Filtry SF-FILTER dostępne w naszym sklepie

W ramach oferty sklepu HP-S.C. mogą Państwo znaleźć szeroki wybór filtrów hydraulicznych, do oleju, paliwa, powietrza oraz innych cieczy i gazów wykorzystywanych układach maszyn o różnym przeznaczeniu. W opisie poszczególnych produktów zawarliśmy listę maszyn, w których dany filtr może być wykorzystany - dzięki temu Klienci mogą łatwo sprawdzić, czy pasuje on do posiadanego sprzętu. Jeśli szukają Państwo filtru o konkretnym przeznaczeniu, zachęcamy do zajrzenia do pozostałych kategorii filtrów, które obejmują:

  • Filtry paliwa
  • Filtry oleju
  • Filtry kabinowe
  • Filtry powietrza
  • Filtry hydrauliczne
  • Filtry HIFI
  • Filtry inne

W powyższych kategoriach znajdą Państwo wszystkie filtry niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układów maszyn i samochodów, m.in. filtr hydrauliczny, kabinowy, powietrza, paliwowy i olejowy. Przy wybieraniu filtra należy kierować się jego numerem i oznaczeniami - powinno się je sprawdzić przed sfinalizowaniem zamówienia. Pozwoli to uniknąć potencjalnych pomyłek i zagwarantuje zamówienie dokładnie takiego produktu, jaki był do tej pory używany.

W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel