HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompy hydrauliczne do ładowaczy

( ilość produktów: 12 )

Ładowacze czołowe to maszyny montowane na przodzie ramy ciągnika rolniczego, operowane za pomocą układu hydraulicznego. Dzięki takiemu dodatkowi można przewozić różne materiały, takie jak nawozy mineralne, ziemniaki czy piach, oraz prowadzić ich załadunek i rozładunek. W sklepie HP-S.C. znajdą Państwo pompy hydrauliczne do popularnych modeli ładowaczy, takich jak Cyklop, Tur czy Troll.

Ładowacze czołowe - charakterystyka

Ładowacz czołowy składa się ogólnie z ramy montowanej na przodzie ciągnika, ramion z wysięgnikami hydraulicznymi oraz elementu roboczego. Może to być zarówno szeroka łyżka jak przy koparko-ładowarkach, jak i różnego rodzaju chwytaki czy głowice do transportu palet. Są to więc bardzo uniwersalne urządzenia, które można stosunkowo łatwo dostosować do swoich potrzeb.

Pompy hydrauliczne do ładowaczy dostępne w naszym sklepie

Jak już wspomnieliśmy, w ofercie sklepu HP-S.C. mogą Państwo znaleźć kompletne pompy oraz ich elementy pasujące do najpopularniejszych na polskim rynku ładowaczy czołowych (Tur, Cyklop, Troll). W naszym asortymencie mamy również uniwersalne modele pomp, które mogą napędzać ładowacze wielu różnych marek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel