HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtry

( ilość produktów: 20000 )

Filtr to bardzo ważny element każdego układu - pozwala usunąć zanieczyszczenia z czynnika roboczego, a tym samych chronić ruchome elementy układu przed zatarciem i uszkodzeniami. Dobrze dobrany do danego układu rodzaj filtra jest zatem kluczową kwestią w eksploatacji różnego rodzaju maszyn i samochodów.

Jak zbudowany jest filtr?

Budowa filtru zależy od jego przeznaczenia - w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że składa się z obudowy i elementu filtrującego (np. warstw drobnooczkowej siatki, plisowanych warstw materiału czy specjalnego wkładu węglowego). Filtr może być przystosowanych do oczyszczania cieczy lub gazów. Przykładowo, filtr kabinowy oczyszcza powietrze docierające do kabiny samochodu/maszyny, filtr paliwa zabezpiecza układ wtryskowy przed korozją i uszkodzeniami, a filtr powietrza chroni silnik przed zanieczyszczeniami.

Rodzaje filtrów dostępnych w ofercie naszego sklepu

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów filtrów przeznaczonych do najróżniejszych układów i maszyn. W sklepie HP-S.C. znajdą Państwo rozmaite filtry samochodowe i maszynowe - nasza oferta zawiera:

W przytoczonych kategoriach znajdą Państwo wszystkie filtry niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układów maszyn i samochodów. Przy wybieraniu filtra należy kierować się jego numerem i oznaczeniami - zawsze powinno się je sprawdzić przed zamówieniem. Pozwoli to uniknąć potencjalnych pomyłek i zagwarantuje zamówienie dokładnie takiego filtra, jaki był do tej pory używany.

W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel