HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompy hydrauliczne do ładowarek

( ilość produktów: 2 )

Ładowarki teleskopowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, w tym w rolnictwie i budownictwie. Wykorzystuje się je przede wszystkim do rozładunku/załadunku i przemieszczania różnych towarów (np. materiałów sypkich, palet lub bel drewna) oraz prac na wysokościach, zależnie od zastosowanego elementu roboczego. Jak wskazuje ich nazwa, w maszynach tych wykorzystuje się teleskopowe wysięgniki, za których sterowanie odpowiada układ hydrauliczny.

Rodzaje pomp hydraulicznych w ładowarkach teleskopowych

Maszyny tej klasy, podobnie jak ciągniki i wiele maszyn budowlanych, korzystają z pomp zębatych (o stałym wydatku) oraz tłoczkowych (o zmiennym wydatku).

Pompy hydrauliczne do ładowarek dostępne w naszym sklepie

Sklep HP-S.C. oferuje Państwu wysokiej jakości części i kompletne uniwersalne pompy hydrauliczne do ładowarek w standardzie europejskim (grupa II i III). Mamy na stanie również pompy do wielu innych maszyn budowlanych i rolniczych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie problemów z doborem odpowiednich produktów lub pytań na ich temat prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

pixel