HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siłowniki CJ2F - łożyska przegubowe

( ilość produktów: 11 )

Sposób mocowania siłownika hydraulicznego może mieć olbrzymi wpływ na podzespoły, z którymi bezpośrednio współpracuje. Siłowniki tłokowe wyposażone w łożyska przegubowe znajdują szerokie zastosowanie wśród metod przenoszenia napędu maszyn rolniczych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór siłowników z przegubowym sposobem mocowania cylindra hydraulicznego.

Wykonanie mocowania siłownika hydraulicznego

Zarówno uchwyt, jak i korpus siłowników zbudowane są z twardej stali. Siłowniki dostępne w naszej ofercie posiadają różne rozmiary, więc z całą pewnością znajdziesz dla siebie model, który dopasujesz do zamierzonego zadania. Podstawowe parametry, na które musisz zwrócić uwagę podczas wyboru siłownika:Średnica otworu uchwytu - dzięki której ustalisz, czy element będzie pasował do różnych maszyn stosowanych w budownictwie i przemyśle.Długość siłownika - określa jego rozmiar całkowity w pozycji złożonej.Długość posuwu tłoczyska - ustala zakres pracy dla narzędzia przy pełnym skoku tłoczyska.Zastosowane uszczelnienie - to właśnie ono definiuje maksymalne ciśnienie robocze urządzenia. Im lepsze uszczelnienie, tym bardziej wytrzymały staje się nasz siłownik hydrauliczny.

Siłowniki hydrauliczne w przemyśle

Siłownik hydrauliczny z łożyskiem przegubowym doskonale sprawdzi się w rolnictwie i wielu innych gałęziach przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i wybranie dogodnego siłownika do swoich potrzeb.

pixel