HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C
601 94 01 20 sklep@hp-sc.pl

Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siłowniki SMT2HP - łożyska przegubowe

( ilość produktów: 155 )

Siłowniki hydrauliczne wyposażone w mechanizm przegubowy to bardzo częste rozwiązanie zastosowane w miejscach, gdzie oprócz posuwu zmienia się kąt siłownika względem poszczególnych elementów roboczych. Łożyska przegubowe zajmują specjalne miejsce we współpracy z urządzeniami z zakresu armatury hydraulicznej ze względu na swoją wytrzymałość i uniwersalność działania.

Działanie siłowników wyposażonych w połączenia przegubowe

Siłowniki tłokowe poprzez przewody hydrauliczne otrzymują ciśnienie na wejściu jednego z dwóch otworów zasilających. Uszczelnienia techniczne na stopie tłoczyska sprawiają, że ciśnienie wprawia w ruch nie tylko samo tłoczysko, ale również uchwyt na jego końcu. Dzięki mechanizmowi przegubowemu możliwe jest odchylenie napędzanego elementu od osi prostopadłej do kierunku działania siłowników.Do poprawnego działania całego układu wymagane są również dobrej jakości końcówki hydrauliczne, pompa zapewniająca odpowiednie ciśnienie i olej mineralny o odpowiednim stopniu czystości.

Siłowniki tłokowe SMT2HP w sklepie HP-SC

Jesteśmy jednym z czołowych producentów i dostawców siłowników na polskim rynku. Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą elementów i przewodów hydraulicznych wysokiej jakości. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi modelami siłowników tłokowych z naszej oferty. 

pixel